رویداد فناورانه راه هوشمند

برگزاری رویداد دمودی راه هوشمند

بنر رویداد دمودی-راه هوشمند

رویداد دمودی راه هوشمند، ۱۵ آذر برگزار می شود…

 

رویداد دمودی راه هوشمند، با هدف ارزیابی و داوری طرح های فناورانه و نوآورانه ارائه شده در رویداد راه هوشمند، در مرحله نیمه نهایی، روز چهارشنبه ۱۵ آذر ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد. در این رویداد فناوران، در دو گروه منتخب و فرصت مجدد در رویداد دمودی، به ارائه طرح محصولات و خدمات خود در حوزه های مرتبط با راهداری و حمل و نقل هوشمند، در برابر هیئت داوران و همچنین سرمایه گذاران حاضر، خواهند پرداخت.

دکتر ذاکری، رئیس دفتر مطالعات راهبردی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، با تاکید بر این که ۶۰ تیم فناور کارگاه های توانمند سازی رویداد راه هوشمند را در دو گروه منتخبین و فرصت مجدد گذراندند، گفت که در رویداد دمودی، این فناوران فرصت دارند، تا در زمان محدود، محصول یا خدمت خود را به زبان ساده و جذاب توضیح دهند و نقاط قوت و تفاوت آن را با رقبا بیان کنند. هیئت داوران، بر اساس معیارهای مشخصی، طرح ها را ارزیابی می کنند. با این حال منتخبان نهایی، با توجه بهامتیازدهی در دو مرحله یعنی رویداد دمودی و همچنین رویداد نهایی، مشخص خواهند بود.

به گفته دکتر ذاکری، در رویداد دمودی، علاوه بر داوری طرح های فناوران، برنامه های متنوعی از جمله سخنرانی معاون محترم وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، آقای مهندس داریوش امانی و جمعی از اعضای شورای سیاست گذاری رویداد، رویداد RMTO Talk و نشست سرمایه گذاری نیز برنامه ریزی شده است.

در نشست ویژه RMTO Talk، جمعی از کارآفرینان برتر تجربیات خود را در زمینه کارآفرینی و ایجاد و توسعه محصولات و خدمات هوشمند در حوزه راهداری و حمل و نقل به اشتراک می گذارند. این نشست فرصت خوبی برای، فناوران، استارتاپ ها، شرکت های نوپا، دانشجویان و سایر علاقه مندان است تا از تجربیات و دانش این کارآفرینان بهره مند شوند.همچنین در ادامه رویداد، مدیران و نمایندگان صندوق های سرمایه گذاری و شتابدهنده ها، به معرفی مجموعه خود و انتقال تجاربی در زمینه سرمایه گذاری در حوزه های مرتبط با رویداد خواهند پرداخت.

گفتنی است رویداد فناورانه راه هوشمند، به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای فناورانه در حوزه راهداری و حمل و نقل هوشمند، با هدف ارتقای سطح فناوری و نوآوری در این حوزه، توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و با همکاری دانشگاه امیرکبیر از شهریور ماه امسال با جذب طرح در ده محور مرتبط، شروع به کار کرد.

رویداد دمودی راه هوشمند، چهارشنبه ۱۵ آذرماه ۱۴۰۲ به صورت حضوری در مرکز توسعه آموزش، مطالعات و نوآوری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در تهران از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷ برگزار خواهد شد. علاقه مندان به حوزه رویداد از جمله فناوران، اساتید، شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها، سرمایه گذاران و دانشجویان می‌توانند با تکمیل فرم زیر جهت حضور در رویداد دمودی ثبت نام کنند.

فرم ثبت نام در رویداد دمودی راه هوشمند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا