رویداد فناورانه راه هوشمند

برگزاری نشست هم اندیشی با حضور شرکت های دانش بنیان

نشست هم اندیشی شرکت های دانش بنیان در حاشیه رویداد فناورانه راه هوشمند

شرکت های دانش بنیان، موتور رشد و توسعه فناوری و نوآوری در کشور هستند. این شرکت ها با چالش های مختلفی در زمینه های مالی، بازاریابی، تجاری سازی، حقوقی و قانونی، استقرار و توسعه زیرساخت ها و … روبرو هستند. برای حل این چالش ها و بهبود شرایط فعالیت خود، نیاز به هم افزایی و تبادل نظر با سایر شرکت های دانش بنیان و ذینفعان فناوری ( از جمله نهادها و دستگاه‌های دولتی، دانشگاه ها و سرمایه گذاران) دارند.

با هدف هم اندیشی و هم افزایشی، برگزاری نشست شرکت های دانش بنیان در حاشیه رویداد فناورانه راه هوشمند برنامه ریزی شده است. مدیران و نمایندگان شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه های راهداری و حمل و نقل جاده ای هوشمند می توانند دغدغه ها و چالش های خود را مطرح کنند و با گروه های مختلف از جمله مسئولین و کارشناسان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته، صندوق نوآوری و شکوفایی و پلیس راهور فراجا، گفتگو و تبادل نظر کنند.

این نشست به صورت حضوری، در تاریخ ۱۸ مهر ماه ۱۴۰۲، ساعت ۱۸ الی ۲۰،در محل ساختمان ابن سینا پارک علم و فناوری دانشگاه امیرکبیر برگزار می گردد. گفتنی است شرکت در نشست به صورت حضوری تنها برای مدیران یا نمایندگان شرکت های دانش بنیان امکان پذیر است.

با شرکت در این نشست، مدیران و بنیان گذاران شرکت‌های دانش بنیان و علاقه‌مندان به حوزه راهداری و حمل و نقل هوشمند می توانند:

  • با سایر شرکت های دانش بنیان در حوزه فناورانه راه هوشمند آشنا شوند و از تجارب آن ها بهره مند شوید.
  • با ذینفعان فناوری ارتباط برقرار کنند و از فرصت های موجود برای حمایت و همکاری باخبر شوند.
  • به توسعه دیدگاه خود در مورد چالش ها و راه حل های فعالیت در حوزه فناورانه راه هوشمند کمک کنند.

جهت شرکت در این نشست به صورت حضوری می توانید اطلاعات خود را در فرم زیر ثبت کنید. منتظر حضور گرم و پر انرژی شما در این نشست هستیم.

فناور گرامی، با عرض پوزش ظرفیت سالن نشست تکمیل شده است. امیدواریم در برنامه های آتی رویداد ما را همراهی کنید.

1 در مورد “برگزاری نشست هم اندیشی با حضور شرکت های دانش بنیان”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا